• Likwidacja szkód OC/AC
  • Rozliczenia bezgotówkowe
  • 509 649 333 ul. Chełmońskiego 260, Kraków
  • 502 485 082 ul. Balicka 117, Kraków

Likwidacja
szkody OC/AC

Powrót do listy wpisów

 

Po czym poznać dobrego blacharza?

Dobry blacharz to taki, który odnowi wygląd naszego pojazdu po zarysowaniu lub wgnieceniu, a zarazem nie wyciągnie od nas wszystkich zer z konta. Możemy poszukiwać go po znajomości, ale czy zawsze jest to najlepsze wyjście? Poszukiwanie odpowiedniego warsztatu nie jest na tyle proste, jak mogłoby się wydawać.

 

O sposobie na odnalezienie odpowiedniego blacharza przeczytamy poniżej.

 

Każdy z nas w razie jakiejś kolizji lub porysowania samochodu chciałby jak najszybciej pozbyć się problemu i w sposób natychmiastowy oddać pojazd do warsztatu by tam z miejsca się tym zajęli odpowiedni ludzie. Nie wygląda to jednak tak kolorowo. U czołowych blacharzy znających się na swojej pracy oczekiwanie na przyjęcie do naprawy możemy oczekiwać nawet miesiąc.

 

To najczęściej wtedy mamy pewność co do jakości oraz wydajności tej firmy. Długi czas oczekiwania pokazuje nam, że do owego blacharza stawiają się spore kolejki, a jeśli ma on wielu klientów, oznacza to, że ludzie są zadowoleni z jego pracy.

 

Gdzie znaleźć dobrego blacharza?

Mimo, iż warsztat możemy mieć praktycznie pod domem powinniśmy przemyśleć, czy oddanie tam naszego samochodu jest dla nas opłacalne. Gdy mamy wątpliwości czy dany zakład jest odpowiedni powinniśmy poszukać opinii i ofert innych warsztatów. Każdy dobry zakład może pochwalić się referencjami od zadowolonych klientów. Oczywiście korzystając z usług dobrego fachowca możemy wydać troszkę więcej, niż u tego, który może nie sprostać naszym oczekiwaniom.

 

Czym kierować się przy wyborze blacharza?

Pierwszą rzeczą powinna być wiarygodność źródeł, z których dowiadujemy się informacji o warsztacie. Najlepiej sprawdzić w paru źródłach czy oferty blacharza są odpowiednie dla nas i czy koszt naprawy samochodu lub małej usterki nie będzie zbyt wysoki. Równie dobrze możemy popytać przyjaciół, którzy mają lub mieli taki sam problem z samochodem, jak my. Profesjonalizm i kompleksowa obsługa to dwie podstawowe rzeczy, które powinien rozpatrywać każdy blacharz.

Grupa Kocpol to profesjonalny warsztat blacharsko lakierniczy. Szukasz wsparcia w zakresie usuwania wgnieceń w Krakowie? Zapraszamy!