• Likwidacja szkód OC/AC
  • Rozliczenia bezgotówkowe
  • 509 649 333 ul. Chełmońskiego 260, Kraków
  • 502 485 082 ul. Balicka 117, Kraków

Likwidacja
szkody OC/AC

Serwis samochodowy Bronowice

W życiu nie da się przewidzieć wielu sytuacji, a już na pewno wszelkiego rodzaju wypadków. Ale można wiedzieć, gdzie udać się do serwisu napraw powypadkowych. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni warsztat samochodowy, w którym swoje usługi świadczą doświadczeni mechanicy. Dlatego też zapraszamy do auto serwisu Grupy KOCPOL, gdzie oferujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie.

 

Serwis samochodowy Kraków Bronowice Grupa KOCPOL – kim jesteśmy?

Od 1980 roku przywracamy samochodom naszych klientów bezpieczeństwo i nowy wygląd. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam z dumą twierdzić, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie blacharstwa i lakiernictwa. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki swojemu profesjonalizmowi, precyzji oraz wieloletniemu doświadczeniu w kompleksowych naprawach powypadkowych, radzą sobie z każdym wyzwaniem. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Staramy się, aby każdy klient wyjechał z naszego serwisu zadowolony z efektów naszej pracy, niezależnie od rodzaju uszkodzeń.

Usługi, które oferujemy w naszym warsztacie samochodowym

Warsztat samochodowy Kraków Bronowice Grupy KOCPOL oferuje szereg usług w wielu zakresach.

  • Usługi blacharskie:Świadczymy profesjonalne naprawy oraz przygotowanie samochodów do lakierowania, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt specjalistyczny. W naszym warsztacie używamy m.in. zgrzewarek, lutospawarek, nagrzewnic indukcyjnych do demontażu listew i wycinania szyb, a także ram do prostowania karoserii.
  • Usługi lakiernicze: Przeprowadzamy prace przygotowawcze na specjalnie przystosowanych stanowiskach, a końcowe lakierowanie odbywa się w bezpyłowej komorze lakierniczej, zapewniającej idealną powłokę lakierniczą. Nasza lakiernia jest wyposażona w własną mieszalnię lakierów, bezpyłową komorę lakierniczą, ramię odpylające, system komputerowego doboru lakierów oraz wysokiej jakości urządzenia pomocnicze.
  • Usuwanie wgnieceń (naprawy PDR): Do usuwania wgnieceń stosujemy nowoczesną metodę naprawy PDR (Paintless Dent Repair), która należy do najnowszych technik bezinwazyjnego eliminowania uszkodzeń karoserii. Technika ta pozwala na skuteczne i szybkie usunięcie wgnieceń bez potrzeby lakierowania, co znacząco skraca czas naprawy i obniża jej koszt. Nasze doświadczenie w stosowaniu PDR umożliwia nam radzenie sobie z wgnieceniami powstałymi w różnych sytuacjach, takich jak gradobicie, szkody parkingowe, akty wandalizmu, uszkodzenia transportowe oraz opady orzechów czy kasztanów. Jesteśmy w stanie naprawić pionowe wgniotki, dołki, wgniecenia, rysy oraz inne deformacje karoserii, przywracając pojazdom ich pierwotny wygląd.
  • Pomoc drogowa: W przypadku awarii, kolizji drogowej lub uszkodzeń pokradzieżowych zapewniamy holowanie, strzeżony parking oraz samochód zastępczy.
  • Usługa door to door: Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych zabieganych klientów, oferujemy usługę door to door. Po otrzymaniu zgłoszenia od klienta, nasz pracownik odbierze samochód spod wskazanego adresu, a po jego naprawie, dostarczy go w dowolne miejsce.
  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi: Współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi, co pozwala nam oferować kompleksową obsługę szkód komunikacyjnych. Bez dodatkowych opłat zgłaszamy szkodę, weryfikujemy ubezpieczenie oraz zapewniamy samochód zastępczy.
  • Udostępniamy samochody zastępczeWiemy, jak ważna jest mobilność, dlatego też na czas naprawy w naszym serwisie udostępniamy flotę aut zastępczych, wśród której znajdują się takie modele jak Ford B-MAX, Ford C-MAX, Ford Fiesta, Hyundai I20, Opel Corsa, Citroen Jumper, Audi Q3 Sportback, Audi A3 Sedan.

Gdzie można nas znaleźć?

Znajdziesz nas pod adresem:

ul. Balicka 117

30-149 Kraków Bronowice

Nasza lokalizacja jest dużym atutem, gdyż z łatwością dojadą do nas klienci z sąsiadującej dzielnicy Zwierzyniec, a także pobliskich miejscowości, takich jak Rząska, Szczyglice, Wola Justowska czy Balice.