• Likwidacja szkód OC/AC
  • Rozliczenia bezgotówkowe
  • 509 649 333 ul. Chełmońskiego 260, Kraków
  • 502 485 082 ul. Balicka 117, Kraków

Likwidacja
szkody OC/AC

Serwis samochodowy Kraków

Warsztat samochodowy Kraków | Profesjonalny serwis samochodowy w Krakowie

W życiu nie da się przewidzieć wielu sytuacji, a już na pewno wszelkiego rodzaju wypadków. Ale można wiedzieć, gdzie udać się do serwisu na naprawę samochodu powypadkowego. Przede wszystkim trzeba wybrać odpowiedni warsztat samochodowy, w którym swoje usługi świadczą doświadczeni mechanicy samochodowi. Dlatego też zapraszamy do auto serwisu Grupy KOCPOL, gdzie oferujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Serwis samochodowy Kraków Grupa KOCPOL – kim jesteśmy?

Jesteśmy serwisem, który świadczy usługi z zakresu napraw pojazdów powypadkowych. Przywracamy bezpieczeństwo i blask samochodom naszych klientów od 1980 roku. Dzięki tak bogatemu doświadczeniu możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy mistrzami blacharstwa i lakiernictwa. Nasz zespół składa się z prawdziwych fachowców, którzy dzięki swojemu profesjonalizmowi, dbałości o szczegóły oraz wieloletniemu doświadczeniu w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu serwisu napraw powypadkowych potrafią poradzić sobie z każdą usterką. Nasi specjaliści gwarantują indywidualne i profesjonalne podejście do klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient wyjechał zadowolony z efektów naszej pracy, zarówno po małej kolizji, jak i po większych uszkodzeniach.

Usługi, które oferujemy w naszym warsztacie samochodowym

Warsztat samochodowy Kraków Bronowice Grupy KOCPOL oferuje szereg usług w wielu zakresach.

  • Usługi blacharskieOferujemy profesjonalne naprawy i przygotowanie samochodu do lakierowania z użyciem najnowocześniejszego sprzętu specjalistycznego, m.in. zgrzewarki, lutospawarki, nagrzewnic indukcyjnych do demontażu listew i wycinania szyb czy ram do prostowania karoserii.
  • Usługi lakierniczePrzeprowadzamy prace przygotowawcze na specjalnie przygotowanych stanowiskach, a końcowe lakierowanie odbywa się w bezpyłowej komorze lakierniczej, która gwarantuje nieskazitelną powłokę lakierniczą. Na wyposażenie nasze lakierni składa się własna mieszalnia lakierów, bezpyłowa komora lakiernicza, ramię odpylające, komputerowy dobór lakierów oraz wysokiej jakości urządzenia pomocnicze.
  • Usuwanie wgnieceń (naprawy PDR): Do usuwania wgnieceń stosujemy metodę naprawy PDR, czyli jedną z najnowszych technik bezinwazyjnego usuwania wgnieceń. Usuwamy wgniecenia po takich sytuacjach jak gradobicie, szkody parkingowe, akty wandalizmu, szkody transportowe, opady orzechów lub kasztanów. Poradzimy sobie z pionowymi wgniotkami, dołkami, wgnieceniami, rysami czy innymi deformacjami.
  • Pomoc drogowa: W przypadku awarii, kolizji drogowej lub uszkodzeń pokradzieżowych zapewniamy holowanie, strzeżony parking oraz samochód zastępczy.
  • Usługa door to door: Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych zabieganych klientów, oferujemy usługę door to door. Po otrzymaniu zgłoszenia od klienta, nasz pracownik odbierze samochód spod wskazanego adresu, a po jego naprawie, dostarczy go w dowolne miejsce.
  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi: Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, w związku z czym zapewniamy kompleksową obsługę szkód komunikacyjnych. Bezpłatnie zgłosimy szkodę, zweryfikujemy ubezpieczenie i udostępnimy samochód zastępczy.
  • Udostępniamy samochody zastępczeWiemy, jak ważna jest mobilność, dlatego też na czas naprawy w naszym serwisie udostępniamy flotę aut zastępczych, wśród której znajdują się takie modele jak Ford B-MAX, Ford C-MAX, Ford Fiesta, Hyundai I20, Opel Corsa, Citroen Jumper, Audi Q3 Sportback, Audi A3 Sedan.

Serwis samochodowy w Krakowie – gdzie można nas znaleźć?

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Balicka 117, 30-149 Kraków, gdzie z łatwością dojadą do nas klienci z sąsiadującej dzielnicy Zwierzyniec, a także pobliskich miejscowości, takich jak Rząska, Szczyglice, Wola Justowska czy Balice.

A także pod drugim adresem: ul. Józefa Chełmońskiego 260, 31-348 Kraków, gdzie z łatwością dojadą do nas klienci z sąsiadujących dzielnic Prądnik Biały, Stare Miasto i Prądnik Czerwony, a także pobliskich miejscowości, takich jak Modlnica, Zabierzów, Brzezie czy Zielonki.