• Likwidacja szkód OC/AC
 • Rozliczenia bezgotówkowe
 • 509 649 333 ul. Chełmońskiego 260, Kraków
 • 502 485 082 ul. Balicka 117, Kraków

Likwidacja
szkody OC/AC

Samochody zastępcze

Wróć do wyboru usług

Aby zapewnić Państwu mobilnośc, na czas naprawy samochodu w naszym serwisie oferujemy możliwość wynajęcia samochodu zastępczego.

Rezerwacji można dokonać w momencie umawiania wizyty w serwisie lub podczas przekazania Państwa samochodu do naprawy. Szczegóły wynajęcia samochodu zastępczego do ustalenia indywidualnie z Konsultantem Serwisu.

Ford B-MAX
Ford C-MAX
Ford Fiesta
Hyundai I20
Opel Corsa
Citroen Jumper
Audi Q3 Sportback
Audi A3 Sedan

Pamiętaj

Zgłaszając szkodę z OC przysługuje Państwu bezpłatny samochód zastępczy. Wystarczy wystąpić do ubezpieczyciela z wnioskiem o przyznanie auta zastępczego na czas naprawy.

Zgłaszając szkodę z AC – samochód zastępczy jest bezpłatny tylko w okresie zależnym od polisy ubezpieczeniowej.

Istnieje możliwość bezpośredniego dostarczenia samochodu zastępczego na miejsce wypadku, lub w momencie przekazania Państwa samochodu korzystając z usługi Door to door.
Należy zgłosić otrzymanie bezpłatnego samochodu zastępczego ubezpieczalni.

Wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy

Zdarzenia drogowe to nieprzyjemne sytuacje, które potrafią wywrócić naszą codzienność w kilka chwil. Gdy stajemy się ofiarami kolizji bądź wypadku, oprócz wszystkich nieprzyjemności, które wiążą się z tym zdarzeniem, może również towarzyszyć nam frustracja związana z koniecznością załatwienia wszelkich formalności. Jednym z kluczowych elementów tego procesu jest zapewnienie sobie auta zastępczego z OC sprawcy wypadku na czas, gdy nasz własny uszkodzony pojazd będzie naprawiany.

Jak uzyskać samochód zastępczy z OC sprawcy?

Jeśli zostałeś poszkodowany w zdarzeniu drogowym, które nie nastąpiło z Twojej winy, a w jego skutku Twoje auto zostało całkowicie zniszczone lub uszkodzone i musisz oddać je do naprawy – masz prawo do wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy kolizji.

Wynajem samochodu zastępczego przysługuje poszkodowanemu na podstawie ubezpieczenia OC sprawcy. Aby móc korzystać z najmu pojazdu zastępczego wystarczy wystąpić do ubezpieczyciela z wnioskiem o przyznanie auta zastępczego na czas naprawy.

Należy pamiętać, że zgłaszając szkodę z AC – możesz otrzymać samochód zastępczy bezpłatnie tylko w okresie zależnym od polisy ubezpieczeniowej.

W tej trudnej sytuacji, wychodzimy naprzeciw, umożliwiając bezpośrednie dostarczenie samochodu zastępczego na miejsce wypadku lub w momencie przekazania pojazdu korzystając z usługi door to door.

Należy pamiętać, aby zgłosić otrzymanie bezpłatnego samochodu zastępczego do ubezpieczyciela sprawcy wypadku. 

Auto zastępcze z OC sprawcy wypadku – jaki pojazd zastępczy możesz wypożyczyć?

Samochody, które możesz wypożyczyć w samach samochodu zastępczego z ubezpieczenia OC sprawcy to:

 • Ford B-MAX
 • Ford C-MAX
 • Ford Fiesta
 • Hyundai I20
 • Opel Corsa
 • Citroen Jumper
 • Audi Q3 Sportback
 • Audi A3 Sedan

Kiedy mogę dokonać rezerwacji, aby otrzymać samochód zastępczy z ubezpieczenia OC sprawcy?

Rezerwacji można dokonać w momencie umawiania wizyty w serwisie lub podczas przekazania Państwa samochodu do naprawy. Szczegóły wynajęcia samochodu zastępczego do ustalenia indywidualnie z Konsultantem Serwisu.