• Likwidacja szkód OC/AC
 • Rozliczenia bezgotówkowe
 • 509 649 333 ul. Chełmońskiego 260, Kraków
 • 502 485 082 ul. Balicka 117, Kraków

Likwidacja
szkody OC/AC

Blacharstwo samochodowe

Wróć do wyboru usług

Blacharstwo samochodowe jest jedną z dwóch głównych specjalności naszego serwisu

Oferujemy kompleksowe naprawy każdego elementu samochodu, w tym naprawy błotników, drzwi, dachów, części nadwozia czy zderzaków. Poradzimy sobie również z usunięciem wgnieceń po gradobiciu, a naprawianym samochodom przywracamy pełne bezpieczeństwo podróżowania.

Staranność oraz precyzja naszych specjalistów blacharstwa zapewnia profesjonalne wykonanie naprawy i przygotowanie samochodu do lakierowania. Nasze blacharnie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający naprawy na najwyższym poziomie m.in. :

 • zgrzewarki
 • lutospawarki
 • nagrzewnice indukcyjne do demontażu listew i wycinania szyb
 • ramy do prostowania karoserii

Blacharstwo Samochodowe Kraków

Blacharstwo samochodowe to niezwykle istotny dział w zakresie napraw samochodów, który zajmuje się naprawą i renowacją karoserii pojazdów. Od niewielkich uszkodzeń spowodowanych przez zwykłe działania użytkowe, po poważne szkody po wypadkach drogowych – blacharstwo odgrywa kluczową rolę w naprawie karoserii oraz w przywracaniu auta do pierwotnego stanu. Wraz z rozwojem technologii i nowoczesnych metod naprawczych, nasi specjaliści w tej dziedzinie stale poszukują innowacyjnych rozwiązań, aby zapewnić klientom najwyższą jakość szerokiego zakresu usług.

Usługi blacharskie to jedna ze specjalności naszego serwisu samochodowego w Krakowie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie usług blacharsko – lakierniczych. W naszym warsztacie samochodowym w Krakowie wykonujemy kompleksowe naprawy wielu uszkodzeń każdego elementu samochodu, w tym naprawy błotników, drzwi, dachów, części nadwozia czy zderzaków. Niezależnie, czy posiadasz samochód dostawczy czy osobowy, zajmujemy się również usuwaniem wgnieceń po gradobiciu, a naprawianym samochodom przywracamy pełne bezpieczeństwo podróżowania.

Nasza wieloletnia praktyka w wykonywaniu napraw elementów blacharskich sprawia, że staranność oraz precyzja naszych mechaników zapewnia profesjonalne wykonanie naprawy i przygotowanie samochodu do lakiernictwa. Nasze blacharnie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt umożliwiający naprawy na najwyższym poziomie m.in.:

 • zgrzewarki
 • lutospawarki
 • nagrzewnice indukcyjne do demontażu listew i wycinania szyb
 • ramy do prostowania karoserii

 

Oferujemy świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie i gwarantujemy najwyższą jakość napraw blacharskich. Teraz możesz już odetchnąć – dopilnujemy, aby Twoje powypadkowe auto wróciło do stanu sprzed kolizji. Jesteś w dobrych rękach.

Blacharstwo samochodowe – zapraszamy do kontaktu!

Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa samochodowego – skontaktuj się z nami! Zapewniamy kompleksową obsługę, profesjonalne podejście do klienta oraz konkurencyjne ceny. Sprawdź nasze usługi!